Turne Yüzünden Sevgilisi Sıla’dan Ayrı Kalan İlker Kaleli Romantik Bir Jest Bekliyor!

Ünlü oyuncu İlker Kaleli ve şarkılarıyla yüreğimizi deşen Sıla uzun bir süredir mutlu bir beraberliğin içinde bildiğiniz gibi. Sosyal medya paylaşımlarından birbirlerine olan aşkını sık sık ilan ettiklerini gördüğümüz çift, bir süre ayrı kalmak durumundaymış. Sıla’nın Amerika turnesinden bahseden İlker Kaleli, sevgilisinden romantik bir jest beklediğini de itiraf etmiş oldu.

Ünlü oyuncu İlker Kaleli ve şarkıcı Sıla Gençoğlu, yaklaşık 2 buçuk yıldır mutlu bir beraberliğin içinde.

Çiftin romantik pozları magazinde sık sık gündeme gelen konular arasında bildiğiniz gibi. Özellikle ikisinin de romantiklik konusunda yarış halinde olduğu açıklamaları görenlerin gözlerini dolduruyor.

Hatta geçtiğimiz Temmuz ayında sahnede şarkılarını seslendiren Sıla, yanına sevgilisi İlker Kaleli’yi davet etmişti.

İlker Kaleli’nin bestelemiş olduğu ‘Metelik’ şarkısını seslendiren Sıla, sahneye çıkan sevgilisini öperek ona teşekkür etmişti. ‘Çok enteresan bir şey oldu. Bunu siz yaptınız, çıkmaz sahneye hayatta. Çok güzel bir gece. Sahnede sevgilimi öptüm, daha güzel bir akşam olamaz.’ demiş ve bu romantik anları herkesin izlemesini sağlamıştı.

Geçtiğimiz gün Etiler’de bir spor salonuna girdiği esnada objektiflere yakalanan İlker Kaleli, kısa bir sohbet gerçekleştirdi.

Öncelikle yeni projesi hakkında konuşan Kaleli, Öykü Karayel ile partner olacağını söyledi.

‘Çalışmaya devam ediyorum. Öykü Karayel ile birlikte bir projeye başlayacağız. İki üç kez bir araya geldik. Çok tatlı birisi ve güzel bir uyum yakaladık.’

Daha sonra sevgilisi Sıla’nın Amerika turnesine gitmesi ile ilgili konuşan İlker Kaleli, sevgilisine destek olduğunu her bir sözüyle belli etti.

‘İşinden dolayı biraz uzak kalacağız ama normal biz de setlerde çok yoğun çalışıyoruz. İşlerimizin gereği bu.’

Daha sonra sevgilisi Sıla’dan romantik bir jest beklediğini dile getiren Kaleli, “Sette bir sürpriz yapar, gelir diye düşünüyorum.” diyerek beklentisini açıkladı.

Hangimiz böyle romantik jestler beklemiyoruz ki İlker Bey! 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx