Son dakika… Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan metro açılışında önemli açıklamalar

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları şöyle; İstanbul Havalimanı ile Gayrettepe arasında kesintisiz metro ulaşımını sağlıyoruz. Gayrettepe-Kağıthane metrosu İstanbullu kardeşlerimizin hayatını fevkalede kolaylaştıracaktır.

Günlük yolcu kapasitesi 600 bin kişidir.

Hattımızın devreye girmesiyle birlikte İstanbul Havalimanı-Gayrettepe 30 dakika, Taksim-İstanbul Havalimanı arası 41 dakika, Taksim-Göktürk arası 26 dakikaya inecektir.

Biz söylediğimiz zaman yaparız. Ortada bırakmayız.

‘2 günü birbirine eşit olan ziyandadır’ anlayışına sahip inancın mensuplarıyız. Kimin ne dediğine bakmadan, şehirlerimizin ihtriyaçlarını gidermeyi, sıkıntılarına çözüm bulmayı ana hedef olarak görüyoruz. Millete efendilik olmaz, hizmetkarlık olur.

Siyasette de parolamız vatandaşlarımıza kesintisiz hizmet vermektir. Millete tepeden bakanlar, millete kibirli, nobran davrananlar siyasette kaybetmeye mahkumdur. 31 Mart akşamı bunları göreceğiz. 

Vatandaşımızın ‘Allah ondan razı olsun’ duasını her türlü siyasi ve dünyevi hesabın üstesinde görüyoruz.

Elbette her kul gibi bizim de eksiğimiz, hatamız olabilir. Tüm emeklerimize, çabalarımıza rağmen gerçekleştiremediğimiz husular çıkabiliyor. Ama şartlar ne olursa olsun ülkeye ve millete hizmet mücadelesinden asla vazgeçmiyoruz. Türkiye Yüzyılı hedefleri doğrultusunda sabırla yürümeyi sürdürüyoruz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx