O da ‘lanetli’ dizide oynamıştı: Evinin merdivenlerine yığıldı kaldı

İşte o dizide rol alan ve bu sayede şöhreti bulan yıldızlardan biri bu ifadeyi bir kez daha akıllara getirdi.

O ünlü yıldız, aniden evinden dışarı çıktı, hemen kapısının önündeki merdivenlere oturdu ve bir süre yere bakarak ağladı. Hatta bir ara da gözlerini sildi.

İşte onun bu görüntüleri de hayranlarını ikiye böldü. Bazıları ” o asla böyle göz önünde ağlamaz” derken bazıları da “herkes ağlayabilir” diye yorum yaptı. Bakalım kimmiş bu başını ellerinin arasına alıp evinden dışarı fırlayan ve sonra da gözlerini silen bu ünlü.

O ünlü kişi bir dönem gösteri dünyasının en güzel kadınlarından biri olarak bilinen Carmen Electra. Kendi kuşağından birçok genç yıldız adayını şöhrete ulaştıran Baywatch (Sahli Güvenlik) dizisiyle üne kavuşan51 yaşındaki oyuncu geçtiğimiz günlerde Los Angeles’taki evinin merdivenlerinin önünde paparazzinin çok dikkatini çeken ve kare kare kaydedilen görüntüler sergiledi.
?

EVİNDEN KOŞAR ADIM ÇIKTI
Carmen Electra önceki gün aniden, kelimenin tam anlamıyla koşar adım evinden çıktı. O anlarda ünlü yıldızın başı da ellerinin arasındaydı. Sonra merdivene oturdu ve başı hala ellerinin arasındaydı.

Evinin dış kapısı önündeki merdivenlere oturduktan sonra gözlerini kapatan yıldız sanki ağlıyormuş gibi görüntüler sergiledi.

Aslında onu görenlerin öyle düşünmemesi için de bir neden yoktu zaten. Çünkü yüzünde dramatik bir ifade vardı ve başını önüne eğdiğinde yüz ifadesi ağlıyor gibiydi. Hatta bir ara gözlerini de sildiği görüldü.

Onun bu görüntüleri de hayranları arasında tartışmaya neden oldu. Bazıları “Carmen öyle ortalarda ağlamaz” derken bazıları da “Herkes ağlar, Carmen de” diyerek görüşlerini bildirdi.

SICAKTAN ETKİLENDİĞİNİ İLERİ SÜRDÜLER
Carmen Electra her ne kadar o görüntüleriyle endişe yaratsa da onun ağlamadığını söyleyenlerin görüşleri de dikkat çekiciydi.

Onlara göre Electra’nın herhangi bir sorunu yoktu. Evinin kapısından çıktı. Dışarıdaki merdivenlere oturdu. Sonra havanın ne kadar sıcak olduğunu fark etti. Bir süre daha oturmaya devam etti ama sıcak onu rahatsız edince yüzünü buruşturdu.

Fakat güzel yıldızın ağladığını ileri sürenlere göre de evinden o kadar çabuk çıkması, sonra gözlerini silmesi ve hatta bir ara dik oturup derin nefesler alması Electra’nın evinde bir sorun yaşadığının göstergesi.

Onlara göre Baywatch (SahilGüvelik) dizisinin oyuncularını huzursuz eden özelliği bir kez daha ortaya çıktı.

Evinden başını ellerinin arasına alıp aniden çıkan, uzun süre merdivende oturup gözlerini silen Elektra’nın bu durumu hayranlarını ikiye böldü. 

Bu arada Elektra’nın sözcüsü de ısrarla, yıldızın bir sorunu olmadığını, sadece sıcaktan bunalmış ya da migren ağrısı çekiyor olabileceğini savundu.

Carmen Electra, gençlik yıllarında Baywatch dizisinde oynamıştı. 

Bir dönem verdiği cüretkar pozlarla da tanınan Elektra iki kez evlendi. İlk evliliğini 1998 ile 99 arasında Dennis Rodman ile yaptı. Daha sonra 2003 ile 2007 arasında Dave Navarro ile evli kaldı.

SKANDALLAR, ZORLUKLAR ŞÖHRETLE BİRLİKTE GELDİ
Ülkemizde Sahil Güvenlik adıyla gösterilen Baywatch. 1989 ile 2001 arasında çeşitli dönemlerde ekrana gelen bu dizi en parlak dönemini de 1990’larda yaşadı.

Başta Pamela Anderson olmak üzere kadrosunda yer alan David Hasselhoff, Yasmine Bleeth, Jeremy Jackson, Brooke Burns, Nicole Eggert bu diziyle kariyerlerinde önemli bir dönemece girdi. Fakat sonradan hepsi özel hayatlarında büyük zorluklar yaşadı. Bazıları skandala varan olaylarla manşetlere çıktı.

Dizinin ilk sezonunda kamera karşısına geçen Patricia Cornwall, bir uçak seyahati sırasında 80 yaşında bir yolcuya maske takmadığı için saldırdı. Cornwall’ın görüntüleri ilk olarak sosyal medyada yayıldı. Tampa’dan Atlanta’ya giden bir uzakta maskesi olmayan 80 yaşındaki bir yolcuyla tartışmaya girdi Cornwall. Olayın ardından FBI tarafından saldırı suçlamasıyla tutuklandı.Her ne kadar Patricia Cornwall Baywatch’ta (Sahil Güvenlik) kısa bir süre rol almış olsa da uçakta yaşanan bu olay diziyi ve oynayanları da akıllara getirdi.

BORCUNU ÖDEMEK İÇİN EVİNİ SATTI
Nicole Eggert, Baywatch dizisinde, 1992 ile 1994 arasında Summer Quinn karakterini canlandırdı. Bu sayede kariyerinde iyi bir çıkış yakalasa da bunun devamını getiremedi bir türlü. Özellikle de finansal konularda ardı ardına olumsuzluklar yaşadı.

2013 yılında iflas başvurusunda bulundu. Borçlarını ödeyebilmek için Los Angeles’taki evini sattı. Eggert; Baywatch’tan ayrıldıktan sonra aralarında Splash, Tattoo Nightmares ve Celebrity Fight Club gibi yapımlarda görev aldı. Ama o eski ününü bir türlü geri getiremedi.

O ZAMANLAR ÇOCUK OYUNCUYDU
Baywatch dizisinin çocuk yıldızı olarak tanındı Jeremy Jackson. 1991 ile 1999 arasında Mitch Buchannon karakterinin oğlu Hobie’yi canlandırdı. O dönemde sadece 10 yaşındaydı.

Bu diziyle adını duyurduktan sonra Sinema ve TV dünyasındaki birçok küçük oyuncunun başına geleni yaşadı o da. Genç yaşta alkol ve uyuşturucu bağımlısı oldu.

O dönemi bir röportajında şöyle anlatmıştı Jackson: “Baywatch’ta oynarken muhtemelen 2 ya da 3 milyon dolar para kazanmıştım. Kendi hayatımı mahvetmek için bir sürü imkanım vardı. Çok paraya sahiptim, çevremde gerçekten dostum olmayan ama benim öyle sandığım çok insan vardı. Bunun sonucu olarak beni tamamen aşağıya doğru çeken bir sarmalı içine girdim.”

Bu kötü alışkanlığın yanı sıra önce bir adamı sonra da bir kadını bıçaklamak suçundan tutuklandı Jackson. Bu ikinci olayın ardından 270 gün hapis ve beş yıl denetimli serbestlik cezasına çarptırıldı.

ESKİ EŞİ ARTIK BİR EVSİZ
Jeremy Jackson, 2012 ile 2014 arasında model Loni Willison ile evlendi. Fakat bu evlilik her ikisine de mutluluk getirmedi.

Willison, son yıllarda “evsiz model” olarak tanınıyor. Kariyerini bırakan Willison, Los Angeles’ta eski günlerinin çok uzağında bir durumda görüntüleniyor sık sık.

KÖTÜ ALIŞKANLIKLARDAN KURTULMAK İÇİN ÇOK UĞRAŞTI
Baywatch dizisinde Caroline Holden karakterini oynayan Yasmine Bleeth’e gelirsek… 1993 ile 1997 arasında dizinin kadrosunda yer alan Bleeth, Matthew Perry, Don Johnson gibi yıldızlarla yaşadığı romantik ilişkilerle gündeme geldi bir süre.

Fakat kötü alışkanlıklar onun da peşini bırakmadı. 2000 yılında tedavi olduğu klinikte tanıştığı bir striptiz kulübü sahibiyle evlendi.

Bir dönem sık sık göz altına alınan Yasmine Bleeth, uzun zamandır kameraların uzağında. Uyuşturucu bağımlılığı tedavisi gördükten sonra, bu tür maddelerden uzak kalmanın hayatının en önemli amacı haline geldiğini söyleyen Bleeth “Bundan sonra da her zaman böyle olacak” diye konuşmuştu yıllar önce verdiği bir röportajda.

HAVUZA GİRERKEN BOYNUNU KIRDI
Dizide 2001 yılına kadar Jessie Owens karakterini oynayan Brooke Burns’e gelirsek… Onun başı genellikle sağlık sorunlarıyla derde girdi.

2005 yılında evinin havuzuna girerken boynunu kırdı ve uzun süre tedavi gördü. Geçirdiği operasyonların ardından sağlığına kavuştu.

Burns o dönem hakkında “Boynumu kırmak, muhtemelen hayatım boyunca karşılaştığım en yıkıcı olaydı. Bu sadece benim hayatımı değil, hareket yeteneğimi ve çocuklarıma annelik yapabilmemi de tehdit eden bir durumdu” diye konuşmuştu. Brooke Burns, uzun bir sürenin ardından sağlığına kavuştu.

EVLİLİKLERİ, ÇOCUKLUK YILLARINDA UYGULADIĞI TACİZLER, HIZLI HAYATI
Baywatch (Sahil Güvenlik) dizisinin en parlak yıldızı David Hasselhoff ile birlikte Pamela Anderson’dı. Magazin basınında en çok öne çıkan kişi de Anderson oldu her zaman. Yaptığı beş evliliğin yanı sıra ortaya çıkan seks kasetleri, sürdürdüğü hızlı hayat tarzıyla hep gündemin ilk sıralarında yer aldı Pamela Anderson.

Ardından zor geçen çocukluğuyla ilgili açıklamaları konuşuldu. Her ne kadar sevgi dolu bir ebeveyni olsa da altı yaşından 10 yaşına kadar kendisinden sorumlu bir bebek bakıcısı kadının tacizine uğradığını anlattı Anderson.

Sonra da 12 yaşındayken, 25 yaşında biri tarafından taciz edildiğini açıkladı. Anderson son olarak beşinci evliliğiyle gündeme geldi. Los Angeles’taki pırıltılı hayatı geride bırakıp memleketi Kanada’nın sakin bir bölgesine taşınan Anderson’ın evlendiği kişinin eski sevgilisi onu yuvasını yıkmakla suçladı. Fakat Anderson’ın o evliliği de uzun ömürlü olmadı. Yıldız çareyi ABD’den ayrılıp memleketi Kanada’ya gitmekte buldu.

İÇLERİNDE EN ŞANSLISI
Baywatch dizisinin başrol oyuncularından biri de David Hasselhoff’tu. O dönemde gençliğinin ve kariyerinin en parlak dönemindeydi oyuncu. Daha önce ülkemizde Kara Şimşek adıyla yayınlanan Knightrider dizisinde “konuşan arabası” ile birlikte maceradan maceraya koşuyordu. 1982 ile 86 arasında ekrana gelen bu diziden sonra rol aldığı Baywatch onun kariyeri için iyi bir gelişme oldu. Fakat o da belki de şimdi hatırlamak istemeyeceği olaylarla gündeme geldi.

Özellikle de alkol bağımlılığıyla uğraştı Hasselhoff. Hem de çok uzun süre. 2000’li yıllarda sosyal medyaya düşen bir video ise büyük gürültü kopardı.

3 Mayıs 2007’de, Hasselhoff’un evinde ciddi bir şekilde sarhoş göründüğü bir video yayınlandı. Videoyu çeken kızı Taylor Ann’in, onu sorguladığı ve alkolü kullanmayı bırakmasını istediği duyulabiliyordu. Ayrıca babasını, o sırada rol aldığı The Producers’ın Las Vegas yapımındaki yerini tehlikeye atabileceği konusunda uyarıyordu.

Sızan klibin ardından Hasselhoff, Taylor Ann tarafından kaydedildiğini ve sarhoşken nasıl davrandığını görebildiğini ve görüntülerin yayılmasına kendisinin izin verdiğini açıkladı. Hasselhoff, şimdi daha sakin bir yaşam sürdürüyor.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx