CHP’li başkanın suçladığı Sözcü: Kime, ne kadar ödenmiş, açıklasınlar

Sözcü gazetesi; kendilerini CHP’den para almakla suçlayan CHP Muğla İl Başkanı Hüseyin Erol‘un sözlerinin ardından yaptığı açıklamada, “Kime, ne kadar ödenmiş, açıklasınlar” dedi. 

Partililerle bayramlaşma için Muğla’nın Köyceğiz ilçesine gelen CHP Muğla İl Başkanı Hüseyin Erol konuşmasında,  “Cumhurbaşkanlığı seçiminde öncelikle Köyceğiz halkına, sonra bu görevi ve sorumluluğu üstlenen değerli partililerime il örgütü adına milletvekillerim adına çok teşekkür ediyorum. Şunu özellikle söylemek istiyorum. Halk TV, Sözcü TV ihanet çetesi arkadaşlar. Parayı Cumhuriyet Halk Partisi’nden alıyorlar, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanını milletvekillerimize, büyükşehir belediye başkanlarımıza kışkırtarak parti içinde sorgulama yaratmaya çalışıyorlar” ifadesini kullandı. 

Sözcü gazetesi bugün, CHP’ye yaptığı çağrıda, “CHP Muğla İl Başkanı Hüseyin Erol, başta Sözcü TV olmak üzere muhalif kanalları CHP’den para almakla suçlayıp ‘ihanet çetesi’ dedi. Çağrımız, CHP’yi zan altında bırakan bu iftirayı genel başkana ve genel merkeze sormanızdır. Kime, ne kadar ödenmiş, açıklasınlar. Kamuoyu aydınlansın” ifadelerini kullandı. 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx