Aracını Valeye Verdi Başına Gelmeyen Kalmadı!

Düğün bitimi salondan ayrılmak için dışarıya çıkan Erdem E., valeye aracını almak istediğini bildirdi. 15 dakika boyunca aracını almak için bekleyen hatta kendisinden sonra gelen kişilerin otomobilini aldığını gören Erdem E., valeye ’arabam nerede’ diye sordu.

Vale Erdem E’ye ’abi araba kaza yaptı, gelmen gerekiyor’ dedi. Erdem E. olay yerine gittiğinde aracın tamponunun sol tarafının parçalanmış ve yerde bir motosiklet olduğunu gördü.

Tayfun Zengin (25) idaresindeki motosiklet Nilüfer Davet Düğün Salonu otoparkından çıkan Ö.F.Y. (16) idaresindeki otomobile çarptı. Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri yaralı motosiklet sürücüsünü hastaneye kaldırdı.

Motosiklet sürücüsü Tayfun Zengin hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Erdem E. emniyete verdiği ifadesinde, “Olay yerine gittiğimde aracımın arka tamponunun sol tarafı parçalanmış yerde bir motosiklet vardı. Motosiklet sürücüsü olduğunu öğrendiğim kişiye sağlık görevlileri kalp masajı yapıyordu. Ben benim aracımı hangi valenin teslim alıp kaza yaptığını bilmiyorum fakat olay yerinde duyduğum kadarıyla adını bilmediğim sakallı bir şahıs kazayı üstlenmeye çalışıyordu. Fakat daha sonra kamera görüntülerinde kazayı gerçekleştiren şahsın sakalsız bir şahıs olduğunu duydum” dediği öğrenildi.

Şimdi valeye bıraktığı araç ölümlü kazaya karıştığı için Erdem E. de suçsuzluğunu kanıtlamaya çalışıyor. Dava süreci boyunca da mahkemeye gidip gelmeye hazırlanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx