0

Yeni Captain America ortaya çıktı

Avengers Endgame’i izleyenlerin de bildiği üzere Captain America filmde yaşlanarak kalkanını Falcon’a emanet etmişti. Bu sahne sonrasındaki genel kanı yeni Captain America’nın Falcon olacağı yönündeydi.

Fakat The Falcon and The Winter Soldier setinden sızdırılan videolar durumun pek de böyle olmadığını gösterdi.

Sızdırılan videoların ardından geçtiğimiz gün The Falcon and the Winter Soldier için hazırlanan lisanslı oyuncakların görselleri de ortaya çıktı. Dilerseniz bu görsele aşağıdan göz atabilirsiniz.
Göründüğü üzere oyuncaklarda John F. Walker karakterinin alt kısmında Captain America yazıyor.

Peki John F. Walker kimdir? Aslında Marvel çizgi romanlarını takip edenler bu karaktere çok da yabancı değiller. Kendisi Steve Rogers’a göre çok daha sert bir mizaca sahip. Dolayısıyla yeni Captain America’nın Wyatt Russell’ın hayat verdiği John F. Walker olduğunu söyleyebiliriz.

Görünen o ki The Falcon and the Winter Soldier dizisinin temel görevi yeni Kaptan Amerika karakterini sinematik evrene dahil etmek olacak. Marvel bunu bir film ile yapmak yerine uzun soluklu bir dizi ile yapma kararı almış. Bizce bu karar son derece haklı ve yerinde bir karar.

Bu arada dip not olarak belirtelim. Henüz The Falcon and the Winter Soldier’ın yayın tarihi tam olarak kesinleşmiş değil.

Durdu Kural

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir