Yekta Kopan’ın bol konuklu ‘Oscar özel’ yayını YouTube’da canlı yayınlanacak

Sinema, tiyatro ve YouTube dünyasından ünlü isimler, Oscar Ödül Töreni öncesine Yekta Kopan’ın ev sahipliğinde YouTube’da buluşacak, tahminlerini ve beklentilerini paylaşacak. Pazar gecesi saat 22.00’de başlayacak Oscar Özel Yayını‘na Cem Yılmaz, Armağan Çağlayan, Melikşah Altuntaş, Barış Özcan, Mert Fırat gibi ünlü isimler konuk olacak.

Yekta Kopan'ın bol konuklu 'Oscar özel' yayını YouTube'da canlı yayınlanacak

Yıllardır kültür sanat alanındaki birçok farklı etkinliğe ev sahipliği yapan Yekta Kopan, bu kez özel bir YouTube yayını ile izleyicilerinin karşısına çıkacak. Aynı anda 6 farklı platformdan canlı olarak ekrana gelecek olan yayında; sinema, tiyatro ve YouTube dünyasının önemli isimleri bir araya gelecek ve Oscar Ödüllerini konuşacak.

25 Nisan Pazar gecesi saat 22.00’da Yekta Kopan’ın ev sahipliğinde başlayacak olan özel yayına Cem Yılmaz, Armağan Çağlayan, Cemre Ebüzziya, Zeynep Atakan, Ceylan Atınç, Şebnem Bozoklu, Ünsal Ünlü, Kerem Ayan, Melis Behlil, Barış Özcan, Mert Fırat, Ege Başaran, Umur Çağın Taş, Melikşah Altuntaş, Hande Doğandemir, Barbaros Tapan konuk olacak. Ünlü isimler Yekta Kopan’ın sorularını yanıtlayacak ve Oscar 2021 tahminlerini paylaşacak.

Film endüstrisinin en prestijli ödülü olarak anılan Oscar Ödülleri bu sene 93. kez düzenleniyor. Türkiye saati ile 25 Nisan Pazarı 26 Nisan Pazartesi gününe bağlayan gece düzenlenecek olan etkinlikte yılın en iyileri belli olacak.

YAYIN NEREDEN İZLENECEK?

6 farklı platformda izleyici ile buluşacak olan yayın, tamamen ücretsiz olarak YouTube ve Facebook üzerinden izlenebilecek.

Yekta Kopan ile Oscar Özel canlı yayını aşağıdaki linklerden canlı olarak takip edilebilecek.

Tekno Safari YouTube Kanalı: