0

Snowpiercer’ın 2. sezonunda Bay Wilford rüzgarı Heyecanın yanı sıra soru işaretleri ile dolu Netflix’in popüler dizisi Snowpiercer, 2. sezonda izleyicileriyle…

1001 vagona sahip trenin içinde geçen Snowpiercer dizisi, buz çağında hayatta kalmaya çalışan insanlığın yansımasını gözler önüne seriyor. Tren, yolcuları sınıfa göre ayıran ve trendeki hayatın sürdürülebilir olmasını sağlamak için alçakça planı olan Bay Wilford tarafından yönetiliyor.

Bu heyecan dolu senaryo, ilk sezonda izleyiciyi ekranlara kitlemeyi başardı. Ancak dizide birçok soru işareti vardı. Bunların başında da birinci sezon trende hiç görünmeyen ancak trende olduğu söylenen Bay Wilford‘ın kim olduğu. İlk sezon Bay Wilford‘ın kim olduğuna dair birçok komplo teorileri üretilse de, ikinci sezonda gerçeğin ne olduğu göreceğiz. Dizinin 2. sezon için yayınlanan fragmanında ünlü oyuncu Sean Bean, Bay Wilford olarak kadroya dahil oluyor.

Fragmanda görüldüğü üzere Bay Wilford’un Snowpiercer’da gün yüzüne çıkması ile birlikte kaos ve yozlaşma da beraberinde geliyor.

25 Ocak 2021’de TNT‘de yeniden izleyeciler buluşacak olan Snowpiercer, 26 Ocak‘tan itibaren de Netflix‘te izlenebilir olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir