0

Roborock’tan yeni nesil “sonik” süpürge Son dönemlerde popülerliği artan akıllı süpürgelere yeni özellikler eklenmeye devam ediyor. Roborock…

Akıllı ev robotiklerinin önde gelen üreticisi Roborock, bugün 2021 Tüketici Elektroniği Fuarı‘nda (CES), en hızlı sonik paspaslardan birine sahip gelişmiş bir robot vakumu olan Roborock S7‘yi tanıttı. Güçlü ve kusursuz bir temizlik deneyimi için akıllı otomatik süpürme özelliği ile tanıtılan ürün ayrıca ters yüzeyler üzerinde sorunsuz bir şekilde temizlik yapmak için tasarlandı.

Roborock’un yeni ultrasonik halı tanıma teknolojisinin sağladığı özellik sayesinde, S7’nin temizlik sırasında sert zeminleri paspaslamasını ve halıları vakumlamasını sağlıyor.

Piyasadaki en hızlı sonik paspaslardan biri olma özelliğine sahip Roborock S7, dakikada 1.650 ila 3.000 kez süpürme özelliğine sahip. Çeşitli yoğunluklarda fırçalama ayarları sunan ürün, yüzeydeki kirleri kolayca parçalayarak en zorlu ve kurumuş pislikleri bile temizleyebiliyor.

Daha iyi pil ömrü daha iyi emiş gücü

2500Pa emiş gücüne sahip olan cihaz daha etkili süpürme için zemini daha iyi sarıyor ve halıların derinliklerindeki kir ve döküntüleri zahmetsizce kaldırıyor. Ürün ayrıca üç saate kadar sessiz bir şekilde çalışmasına imkan sağlayan 5200 mAh bataryaya sahip.

Roborock’un kullanışlı arayüze sahip iOS ve Android uygulaması sayesinde, tüketicilerin temizlik programlarını yönetmesine ve tercihlerini özelleştirmesine olanak tanıyor.

Yeni nesil S7 akıllı süpürge, 24 Mart’ta 649 dolar karşılığında satışa sunulacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir