0

PUBG Mobile için ‘2.0’ yakında geliyor PUBG Mobile pek çok oyuncusunu kaybetti. Bunların yanında Twitter üzerinden yapılan yeni bir paylaşıma…

Eylül ayında PUBG Mobile’ın en son güncellemesi, yenilenen Erangel 2.0 haritasıyla birlikte oyuna büyük bir revizyon getirmişti. Oyuncularını bu noktada üzmeyen PUBG Mobile, yenilikleri bu sürümle birlikte oyunseverlerin beğenisine sunmuştu.

PUBG Mobile, 1.0 sürümüyle görsel değişiklikler, sistem iyileştirmeleri ve yenilenmiş bir harita ile oyuna büyük bir revizyon geçirmişti. Şimdi ise PlayerIGN Twitter hesabı üzerinden PUBG’nin her iki versiyonu için de 2.0 sürümünün geliştirildiğini duyuruyor.

#PUBG just confirmed that they’re working on PUBG 2.0 and PUBG Mobile 2.0

Global announcement soon?

The secret #ProjectXTRM thing from last yr was a PUBGM2 all along. I knew XTRM was a mobile game.
So I didn’t make a update video on it. Got so tilted when I learned about it. pic.twitter.com/50hnX60epv

— PlayerIGN (@PlayerIGN) January 6, 2021

Yapılan paylaşımda, geliştiricilerin PUBG 2.0 ve PUBG Mobile 2.0 üzerinde çalıştıklarının doğrulandığı söyleniyor. Küresel duyurunun yolda olduğunu aktaran PlayerIGN, konu hakkında video çekmeyi düşündüğünü belirtiyor.

Peki yeni sürüm ile oyunseverlere neler sunulacak?

Öncelikle PUBG Mobile 2.0 sürümünün kod adının Project XTRM olduğu bildiriliyor. PUBG mobile Lite geliştiricisi, Seoul Head Quarter imzasının olduğu söylenen sürümde; PC’ler, oyun konsolları ve mobil cihazlarda çapraz platform özelliği desteğiyle piyasaya sürüleceği aktarılıyor.

Çapraz platform uyumluluğunun yanında pek bir detay bilinmeyen sürüm için oyuncuların bu yılın mayıs ayını beklemesi gerekiyor. PUBG 2.0, PUBG serisinde dört gözle beklenen tek şey değil ayrıca, Dead Space’in yaratıcısı Glen Schofield’ın bağlı olduğu stüdyosu Striking Distance’ın PUBG evreninde geçecek olan The Callisto Protocol adlı oyun üzerinde çalıştığı duyurulmuş ve heyecan yaratmıştı. İşte oyunun fragmanı:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir