0

Profesyonel drone Sony Airpeak tanıtıldı DJI ve Skyio gibi markalar ağırlıklı olarak profesyonel kullanım için tercih ediliyor. Geçtiğimiz aylarda…

Corby, Xioami ve Piranha gibi birçok marka son kullanıcı için drone üretiyor. DJI ve Skydio gibi firmalar ise ağırlıklı olarak profesyonel kullanım için tercih ediliyor. Yüksek hassasiyetli konum tespiti, haritalama ve faydalı yük taşıma kapasitesi gibi birçok etken profesyonel kullanım için tercih listesinde yer alıyor.

Alpha serisi aynasız kameralar ile birçok kullanıcının beğenisini kazanan Sony, geliştirdiği drone ile birlikte kullanım deneyimini en üst seviyeye çıkarmayı hedefliyor. Şirketin ilk drone modeli olan Airpeak, yüksek stabilite kabiliyeti ve kompakt tasarımıyla dikkat çekiyor.

Airpeak ile ilgili video yayınlayan şirket, modelin teknik özelliklerini yakın zamanda kullanıcılar ile paylaşacağını açıkladı. Yayınlanan videoda cihazın 2 adet batarya ile çalıştığı görülüyor. α7S III modeli ile yapılan testleri başarıyla tamamlayan drone, zorlu hava şartlarında da çalışabilecek şekilde tasarlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir