Metin Diyadin: Önemli manada oyuncu desteği gerekiyor

Gençlerbirliği Teknik Yöneticisi Metin Diyadin, Samsunspor ile oynadıkları hazırlık maçı sonrası yaptığı açıklamada, “Mevcut futbolcularımız yeterli çalışıyor. Uğraşlı ve istekliler. O manada bir meşakkat yok. Yalnızca önemli manada oyuncu desteği gerekiyor” dedi.

Spor Toto 1. Lig takımı Gençlerbirliği Teknik Yöneticisi Metin Diyadin 0-0 sona eren Yılport Samsunspor maçı sonrası açıklamalarda bulundu.

Maçı pahalandıran Diyadin, “İki kadronun da birinci hazırlık maçı. Ağır bir tempodan sonra birinci hazırlık maçı bilhassa oyuncular açısından gelişimleri için değerli. Müsabaka golsüz bitti. Tabi bizim transfer yasağımızın olması önemli bir handikap. Onun için hem genç oyuncuları hem de deneme için gelen oyuncuları deneme açısından uygun oluyor. Transfer tahtasının açılıp destekler yapılmasını bekliyoruz” diye konuştu.

“LİGİN BAŞLAMA MÜDDETİ GİDEREK DARALIYOR”

Metin Diyadin, şöyle devam etti:

“Mevcut futbolcularımız düzgün çalışıyor. Çabalı ve istekliler. O manada bir sorun yok. Yalnızca önemli manada oyuncu desteği gerekiyor. Transfer yasağı da açıldıktan sonra olur diye düşünüyorum. Bu ortada da ligin başlama mühleti giderek daralıyor. Burada kampımız da pek yeterli geçiyor. Buraya birinci sefer geldik. Burada ilgi, alaka ve alanlar hoş. Çok memnunuz” tabirlerini kullandı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*