Meme kanseri teşhisi konan Canan Ergüder’den “Menajerimi Ara” dizisine veda mesajı

Menajerimi Ara dizisi ile sevenlerinin karşısına çıkan Canan Ergüder, meme kanseri nedeniyle diziye veda etti. Ergüder, sosyal medya hesabından yaptığı veda paylaşımına, “Bazen izlediğimiz yol beklenmedik bir viraj alabiliyor. Önemli olan fazla sarsılmadan yolla beraber akabilmek. Bildiğiniz gibi sağlık sebeplerinden dolayı işime bir süreliğine ara veriyorum” notunu düştü.

Meme kanseri teşhisi konan Canan Ergüder'den

Meme kanseri nedeniyle “Menajerimi Ara” dizisine veda eden Canan Ergüder, “Bazen izlediğimiz yol beklenmedik bir viraj alabiliyor. Önemli olan fazla sarsılmadan yolla beraber akabilmek” dedi.

Meme kanserine yakalanan ve kemoterapi tedavisine başkayan oyuncu Canan Ergüder, başrolünü oynadığı “Menajerimi Ara” dizisinin son çekim gününden çektirdiği fotoğrafları Instagram hesabından paylaşarak, diziye veda etti.

Ergüder, paylaşımına “Bazen izlediğimiz yol beklenmedik bir viraj alabiliyor. Önemli olan fazla sarsılmadan yolla beraber akabilmek. Bildiğiniz gibi sağlık sebeplerinden dolayı işime bir süreliğine ara veriyorum. Bu gece Menajerimi Ara’da oynadığım son bölüm olacak. Feris Dikmen’e zamansız veda etmek bana zor gelse de onu oynayabilmiş olmak benim için büyük bir zevkti” diye yazdı.

Herkese teşekkür eden Ergüder’e hayranlarından ve ünlü isimlerden çok sayıda geçmiş olsun mesajı geldi.

Bu gönderiyi Instagram’da gör

Canan Erguder (@cananerguder1)’in paylaştığı bir gönderi

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir