0

Meizu Pop Pro tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı Çinli teknoloji firması Meizu, yeni tam kablosuz kulaklığını tanıttı. Meizu Pop Pro özellikleri ve fiyatı…

Türkiye’de akıllı telefon modelleriyle bilinen Meizu, yeni kulaklığını duyurdu. Tanıtılan yeni ürün, 10 milimetrelik dinamik kulaklık sürücülerine sahip ve aktif gürültü engelleyici (ANC) yeteneğiyle tüketici karşısına çıkacak.

Meizu Pop Pro özellikleri arasında dikkat çeken aktif gürültü engelleme yeteneğin ek olarak; cihaz, ANC iptal edildiğinde üçlü hibrid gürültü azaltma teknolojisini kullanıyor. Şirket, kulaklığın 35 desibele kadar gürültü azaltabildiğini de vurguladı.

Kulaklığın pil ömrü de öne çıkan noktalardan biri oldu. Kulaklık; kutudan bağımsız 6,5 saat kullanım süresi sunarken, kutuyla birlikte bu süreyi 20 saate kadar çıkarıyor.

 Meizu Pop Pro’nun fiyatı ve satış tarihi

Çinli şirketin tanıttığı yeni kulaklık, 12 Ocak itibarıyla tüketiciye sunulacak. İlk etapta sadece beyaz renkle gösterilen cihazın fiyatı ise 77 dolar olarak açıklandı. Bu fiyatı TL’ye çevrildiğinde ise, vergi ve diğer ücretlendirmeler hariç tutulduğunda, 575 liraya tekabül ediyor.

Ürünün Türkiye’ye gelip gelmeyeceği konusunda ise henüz kesin bir bilgi bulunmuyor.

Vivo Y51A tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

Çinli akıllı telefon üretcisi Vivo, yeni orta segment cihazını tanıttı. Vivo Y51A özellikleri ve fiyatı ile orta segment için, kağıt üzerinde rekabetçi bir telefon olarak görünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir