0

Martı, scooter ardından elektrikli aracıyla yollarda Paylaşımlı yerli elektrikli scooter girişi olan Martı, pek çok şehirde artık kullanımda. Şirket tarafından…

Kısa süre içinde milyonlarca kullanıcıya ulaşmayı başaran elektrikli scooter girişimi Martı, geçen yılın yaz aylarında 25 milyon dolar yatırım almıştı. Büyüme hedeflerini açıklayan Martı’nın kurucusu Oğuz Alper Öktem, şimdi de sosyal medya hesabı üzerinden girişimin genişleyen yeni hizmetini duyurdu. Yapılan paylaşımda Martı’nın elektrikli araçları içeren yeni bir hizmet sunacağı ve İstanbul’da göreceğimizi öğrendik.

Zaten bir süredir gündemde olan olay hakkında yapılan bu paylaşım dedikoduların resmiyet kazanmasını sağlamış oldu. Yakın zaman içinde Martı’nın İstanbul sokaklarında görüneceğini müjdeleyen Öktem, ”Onbinlercesi sokağa çıktığında, İstanbul’a yakışacak mı?” paylaşımıyla yeni hizmeti duyurmuş oldu.

Elektrikli araçlarla yoluna devam eden Martı, hatırlarsanız elektrikli scooter hizmetiyle taksicilerle sorunlar yaşamıştı. Elektrikli araç projesiyle yoluna devam eden Martı, bu araçların çevre dostu olmasına dikkat edecek deniyor.

Özellikle paylaşımlı elektrikli scooter hizmetiyle sevilen Martı’nın bu yeni hizmeti hakkında ne düşünüyorsunuz? Kullanmayı ister miydiniz? Yorumlarda bizlerle fikirlerinizi paylaşmayı unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir