Lüks moda markası Gucci ile Microsoft’tan özel oyun konsolu! Tam 10 bin dolara satışa sunulacak

Microsoft ve lüks moda markası Gucci, önümüzdeki hafta sınırlı sayıda piyasaya sürülecek Gucci temalı Xbox Series X üzerinde bir ekip tasarladı. Xbox ve Gucci’nin ilk iş birliği ile yeniden tasarlanan Xbox, Gucci kaplamalı Xbox Series X konsolu, taşıma çantası, iki adet oyun kumandasını ve Xbox Game Pass Ultimate üyeliği içermektedir. Gucci temalı Xbox Series X, 17 Kasım’da sınırlı sayıda üretilerek piyasaya sürülecek, fiyatı ise Gucci’nin web sitesine göre 10.000 dolar olacak.

SADECE 100 ADET ÜRETİLECEK

Sınırlı sayıda olarak sadece 100 adet üretilen Xbox’ın her bileşeni, Gucci markasını yansıtıyor. Gucci, logosunun anlamını şöyle tanımlıyor; ”GG deseni bir kelime oyunu haline gelir ve sadece Guccio Gucci’nin baş harflerini değil, aynı zamanda rekabetçi oyunlarda sıkça kullanılan ‘İyi Oyun’ ifadesini de temsil eder.”

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

10 bin dolar değerinde Gucci temalı oyun konsolu satışa sunulacak

MODA MARKALARI DAHA ÖNCE DE OYUN DÜNYASINDA BİRÇOK ORTAKLIKTA BULUNDU

Gucci Xbox, moda markasının oyundaki en son çalışması. Ayrıca Gucci’nin VR Chat’le oyun içi spor ayakkabı, Roblox ile Gucci temalı bahçe ve 100 Thieves Espor kulübü ile ortaklığı bulunuyor. Moda markalarının oyunlarla olan iş birliklerinde Gucci bir ilk değil. Daha önce Louis Vuitton, 2019 yılında League of Legends için kostümler tasarlarken, Balenciaga’da bu yıl Fortnite’da birçok kostüm tasarladı.

10 bin dolar değerinde Gucci temalı oyun konsolu satışa sunulacak

10 bin dolar değerinde Gucci temalı oyun konsolu satışa sunulacak

Haberler.com – Son Dakika Haberleri

Haberi KaydetBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir