Kulisleri hareketlendiren gelişme! Cumhurbaşkanı Erdoğan, Temel Karamollaoğlu ile bir araya geliyor

Kulisleri hareketlendiren gelişme! Cumhurbaşkanı Erdoğan, Temel Karamollaoğlu ile bir araya geliyor
Kulisleri hareketlendiren gelişme! Cumhurbaşkanı Erdoğan, Temel Karamollaoğlu ile bir araya geliyor

Türk siyaseti sıcak günler yaşıyor. İttifak ve adaylık tartışmalarının tavan yaptığı günlerde, Saadet Partisi lideri Temel Karamollaoğlu kritik ziyaretlerde bulunuyor. Son olarak CHP lideri Kılıçdaroğlu ile görüşen SP lideri, önümüzdeki günlerde de Beştepe’ye çıkacak.

GEÇTİĞİMİZ SEÇİM MİLLET İTTİFAKI’NDA YER ALDILAR

Saadet Partisi de Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu önderliğinde, son yıllarda CHP, İYİ Parti ve HDP ile oldukça yakın ilişkiler içerisine girip; bu 3 parti arasında kurulan ittifaktaki yerini almıştı

İTTİFAKTA YER ALIP ALMAYACAKLARI BELİRSİZ

Karamollaoğlu’nun politikaları, Saadet Partisi tabanını ikiye bölerken konuyla ilgili önemli gelişmeler de yaşanıyor. Hatırlanacağı üzere Temel Karamollaoğlu, geçtiğimiz günlerde “Millet İttifakı içerisinde misiniz?” sorusuna “Millet İttifakı’nda olmamız şu an söz konusu değil” cevabını vermişti.

ANKARA KULİSLERİ HAREKETLENDİ

Özellikle CHP, Saadet Partisi’ni ittifakta tutmaya çalışırken Beştepe, yeni bir ziyarete hazırlanıyor. Geçtiğimiz haftalarda Millet İttifakı’ndaki partilerin liderleriyle bir araya gelen ve Saadet Partisi’nin hangi ittifakta yer alacağını açıklamayan Temel Karamollaoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile önümüzdeki günlerde görüşme gerçekleştirecek.

Kulisleri hareketlendiren gelişme! Cumhurbaşkanı Erdoğan, Temel Karamollaoğlu ile bir araya geliyorHaberler.com – Son Dakika Haberleri Olgun Kızıltepe Olgun Kızıltepe [email protected] Haberler.com – Son Dakika Haberleri Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Abdullah Gül uzun bir aradan sonra yan yana! Cenazede selamlaştılar

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Abdullah Gül uzun bir aradan sonra yan yana! Cenazede selamlaştılar

/beğendim/alkışladım/beğenmedim/güldüm/üzüldüm/sinirlendim/şaşırdım

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*