Karantina otelinde cinsel saldırı

Karantina otelinde cinsel saldırı
Karantina otelinde cinsel saldırı

KKTC’de karantina otelinde yaşanan cinsel saldırı ülkede infiale yol açtı. Ülkeye 27 Şubat’ta işçi olarak giriş yapan ve corona virüsü tedbirleri kapsamında Girne kentinin Alsancak ilçesindeki karantina oteline yerleşen 46 yaşındaki A.E, aynı otelde kalan M.D ile birlikte alkol aldı.

A.E aradan geçen sürenin ardından M.D’ye cinsel saldırıda bulunduğu ifade edildi. M.D’nin cinsel saldırı şikâyeti üzerine tutuklanan 46 yaşındaki A.E, Girne Kaza Mahkemesi’ne çıkarıldı. Girne Polis Müdürlüğü’nde görevli polis de mahkemede yaşanan olayı anlattı.

“ZORLA ODAYA GİRDİ”

Polis çavuşu, zanlı A.E.’nin ülkeye 27 Şubat tarihinde inşaat işçisi olarak, şikayetçi M.D ile birlikte giriş yaptıklarının tespit edildiğini bildirdi. Zanlı ve şikayetçinin Alsancak’ta faaliyet gösteren ve şu an karantina otel olarak kullanılan bir yerleşkede kaldıklarını belirten polis memuru, zanlı A.E.’nin kaldığı 424 numaralı odada müşteki ile birlikte alkol aldıktan sonra şikayetçinin kaldığı 425 numaralı odaya zorla girdiğini ifade etti.

İKİ GÜN POLİSTE TUTUKLU KALACAK

Şikayetçi M.D’nin doktor kontrolünden geçirildiğini ve soruşturmanın yeni başladığını belirten polis, soruşturmanın selameti açısından zanlının 2 gün süreyle poliste tutuklu kalmasını talep etti.

İlginizi ÇekebilirÖğretmenin testi pozitif çıktı: Öğrenciler karantinadaÖğretmenin testi pozitif çıktı: Öğrenciler karantinada

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*