İstanbul’daki otelci cinayeti hala karanlık! Karısının boğazı kesilen adam her yerde aranıyor

İstanbul'daki otelci cinayeti hala karanlık! Karısının boğazı kesilen adam her yerde aranıyor
İstanbul'daki otelci cinayeti hala karanlık! Karısının boğazı kesilen adam her yerde aranıyor

İstanbul Avcılar‘da dün meydana gelen olay, büyük yankı uyandırdı. Esra Yıldız evinde boğazını kesilmiş halde bulunduktan sonra, kocası Nuri Yıldız‘ın aracı da kanlı bir şekilde Esenyurt’ta bulundu. Kayıp koca Nuri Yıldız dünden beri her yerde aranırken, bugün gelen sonuçlara göre araçtaki kan ile kadının kanı aynı çıkmadı. Polis şimdi her yerde kayıp kocayı arıyor.

OTOMOBİLİN İÇİ YANMIŞTI

Esenyurt’ta içi yanmış bir otomobille ortaya çıkan esrarengiz cinayetle ilgili detaylara ulaşıldı. Esenyurt TEM Otoyolu Haramidere bağlantı yolunda terk edilmiş ve içi yanmış bulunan otomobilin sahibinin Beyoğlu ve Fatih’te otel sahibi olan Nuri Yıldız olduğu belirlendi. Yıldız’a ulaşamayan Esenyurt polisi, savcıdan aldığı kararla Avcılar polisinin de desteğiyle Denizköşkler Mahallesi Sevgi Sokakta bulunan Yıldız ailesinin evine çilingir aracılığıyla girdi. Evde yapılan aramada Nuri Yıldız’ın eşi Esra Yıldız’ın boğazı kesilerek öldürülmüş olduğu belirlendi.

İstanbul'daki otelci cinayeti hala karanlık! Karısının boğazı kesilen adam her yerde aranıyor

KOCAYI DA ÖLDÜRMEK İSTEDİLER İDDİASI

Kapıda herhangi bir zorlama olmadığı, katil yada katillere kapıyı Esra Yıldız’ın açmış olabileceği bu nedenle de tanıdık olabileceği değerlendiriliyor. İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekiplerinin yaptığı araştırmalarda, otel sahibi Nuri Yıldız’ın olay sabahı eşiyle birlikte araçla evden çıkıp otellerine gittiklerini, akşam ise Esra Yıldız’ın taksiyle eve döndüğünü belirledi. İçi kısmen yanmış olan lüks otomobilin ön cam ile şoför tarafı kapı camının kırık olduğu, kontak anahtarının da üzerinde olduğu belirlendi. Cinayet polisi, tüm aramalara rağmen bulunamayan iş insanı Nuri Yıldız’ın karısını öldürdükten sonra aracını yakıp kaçmış olabileceği ya da katil veya katillerin Esra Yıldız’ı öldürdükten sonra Nuri Yıldız’ı da öldürüp, delilleri yok etmek için de aracı ateşe vermiş olabileceği ihtimalleri üzerinde duruluyor.

ESRA YILDIZ’IN KANIYLA UYUŞMADI

Yanmış olan araçta bulunan kan izlerinden alınan numuneler ise incelenmek üzere Biyolojik İnceleme Şube Müdürlüğü’ne gönderildi. İlk incelemede kan örneklerinin, öldürülen Esra Yıldız’ın kanıyla uyuşmadığı belirlendi.

İstanbul'daki otelci cinayeti hala karanlık! Karısının boğazı kesilen adam her yerde aranıyorDemirören Haber Ajansı – Son Dakika Haberleri Boğazı kesilerek öldürülen Esra Yıldız'ın tabutunu, kadınlar omuzlarında taşıdı

Boğazı kesilerek öldürülen Esra Yıldız’ın tabutunu, kadınlar omuzlarında taşıdı

Avcılar'da vahşet

Avcılar’da vahşet

/beğendim/alkışladım/beğenmedim/güldüm/üzüldüm/sinirlendim/şaşırdım

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*