0

Hyundai, Yeni Kona N ile ilgili detaylar paylaştı Güney Koreli otomobil üreticisi Hyundai, yeni nesil otomobilleri ile dikkatleri üzerine çekmeye devam…

2021 Hyundai Kona N‘nin tanıtımı, şirketin yaklaşan modelle ilgili yeni resimler ve detaylar yayınlaması ile birlikte hız kazanmaya başladı. Hyundai, henüz otomobilin teknik özelliklerini tam anlamıyla açıklamadı. Ancak yeni nesil crossover’ın sekiz ileri çift kavramalı şanzımana bağlanabilen, turboşarjlı 2.0 litrelik motora sahip olacağı doğrulandı. Otomobil üreticisi ayrıca, çeşitli yüksek performansa sahip sürüş özelliklerine dair söz de verdi.

Güney Koreli firma, crossover’lar pek sportif olmasa da yeni Hyundai Kona N’nin güçlü ve çevik bir sürüş deneyimine sahip olacağını açıkladı. Hyundai’nin N Marka Yönetimi Başkanı yeni crossover ile ilgili, “Bir sıcak SUV olarak, diğer tüm N araçlar gibi çok yönlülüğe ve sürüş zevkine sahip olacak” dedi.

Son olarak 2021 model Hyundai Kona N‘e dair ek bilgilerin önümüzdeki haftalarda yayınlanacağı söyleniyor. Ancak Kona N’in yayınlanan fotoğraflardan görüldüğü üzere sportif bir dış görünüme sahip olması bekleniyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir