0

HP, Elite Wireless EarBuds kulaklığını tanıttı Dizüstü bilgisayarları ile popüler olan teknoloji markası HP, CES 2021 etkinliği kapsamında yeni nesil…

Ses kalitesi ile iddialı HP Elite Wireless EarBuds, 20 ila 18.000 Hz frekans aralığı ile dikkat çekiyor. 103dB ses hassasiyeti bulunan kablosuz kulaklık 9.2 milimetre Neodimyum ses sürücülerine sahip.  15 dakikalık kısa şarj ile 1.5 saate varan kullanım sunan EarBuds, USB-C bağlantı noktasına sahip. Ek olarak EarBuds, Bluetooth 5.0 ile sorunsuz bir bağlantı deneyimi vaat ediyor.

İçerisinde çok yönlü mikrofon barındıran Elite Wireless EarBuds, silikondan yapılan kulaklık uçları ile de uzun süreli kullanımda kolaylık sağlıyor. Yeni nesil kulaklık, hem Windows, hem de iOS ve Android işletim sistemine sahip cihazlarda kullanılabiliyor. EarBuds ayrıca, Microsoft Swift Pair özelliği sayesinde de cihazlar arasında kolay geçişe imkan tanıyor.

Nisan ayında 199 dolar fiyat etiketi ile satışa sunulması beklenen HP Elite Wireless EarBuds, HP‘nin yeni nesil iş istasyonu Elite Dragonfly Max ile de ücretsiz olarak verilecek.

HP’nin yeni nesil bağlantı deneyimi sunan kablosuz kulaklığı hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir