0

Honor Band 6, CES’te görücüye çıktı Huawei’den ayrılan Honor, CES 2021 için hızlı bir başlangıç yaptı. Honor Band 6 özellikleri resmi olarak…

CES 2021’e hızlı bir başlangıç yapan Honor, yeni dizüstü bilgisayarının hemen ardından akıllı bilekliğini de duyurdu. Markanın yeni akıllı bilekliği; 1.47 inç büyüklüğünde ve AMOLED panele sahip bir ekranla raflarda yerini alacak.

Honor Band 6 özellikleri arasında en dikkat çeken noktalardan biri ise suya dayanıklılığı oldu. 5 ATM dirence sahip cihaz, 50 metre derinlikteki basınca dayanabiliyor. Öte yandan bileklikte; kandaki oksijen miktarını ölçme, nabız ölçümü, gibi yeni nesil sensörlerle gerçekleştirilen özellikler de bulunuyor.

Çoklu antrenman özelliği de olan akıllı bilekliğin, pil ömrü de kullanıcıları cezbedebilecek özelliklerinden biri oldu. Pil kapasitesi belirtilmeyen Honor Band 6‘nın, 14 gün kullanım ömrü sunacağı açıklandı.

Honor Band 6’nın fiyatı

Honor’un tanıttığı yeni akıllı saatin fiyatı ise resmi olarak açıklanmadı. Ancak cihazın 30-35 dolar civarında bir fiyatla pazara sunulması bekleniyor. Bilekliğin satışa çıkacağı tarih de açıklanmayan detaylar arasında yer alıyor.

Firma, bir önceki nesil akıllı bilekliği Honor Band 5’i ise 27 dolar fiyat etiketiyle tüketicilere sundu.

Honor, MagicBook Pro 2021 modelini tanıttı

CES 2021 etkinliğinde, Huawei’den ayrılarak yoluna devam etme kararı alan Honor yeni dizüstü bilgisayarını tanıttı. Honor MagicBook Pro 2021, premium deneyim sunmayı vadediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir