0

Havada uçuşan WhatsApp komploları WhatsApp sözleşmesi yankıları sürmeye devam ederken, bu kezde uygulamaya dair komplo teorileri kullanıcıları…

WhatsApp sözleşmesine dair söylentiler çığ gibi büyümeye devam ederken, birçok kullanıcı da ortaya atılan komplo teorilerinin kurbanı haline geliyor. Kullanıcılar sosyal medya da gösterdikleri tepkinin yanı sıra birde uygulama marketlerinde yer alan WhatsApp sayfasının altına yorumlarda bulunuyor.

WhatsApp uygulamasını indirdikleri tarihi beyan eden kullanıcılar, WhatsApp’ı kullanma amaçlarını ve uygulamayı neden indirdiklerini belirtiyor. Kullanıcılar ayrıca, şahıslarına ait herhangi bir bilgi paylaşımında uygulamaya ait dava açma hakları olduğunu yazıyor.

Bunun yanı sıra kullanıcılar yenilenen WhatsApp sözleşmesi ile birlikte, ödeme bilgilerinin de Facebook tarafından ele geçirileceğini düşünüyor. Ek olarak bir grup WhatsApp kullanıcısı,  uygulama üzerinden gönderilen görüntü, video veya ses gibi dosyaların ifşa edileceğine dahi inanıyor. Bu gibi söylentilerin veya eylemlerin bir geçerliliğinin olmadığını ve olaya karşı herhangi bir etki de bulunmayacağını belirtelim. 

Ayrıca çeşitli medya servisleri aracılığı ile WhatsApp sözleşmesine dair isteklerde bulunan veya sizi bir aksiyon almaya yönelten şahıslara itibar etmeyin. Yenilenen WhatsApp sözleşmesine dair tüm gelişmeleri ShifDelete.Net’ten veya ShiftDelete YouTube kanalından takip edebilirsiniz

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir