0

Gürültü engelleme özellikli V-Moda imzalı M-200 V-Moda, nihayet aktif gürültü engelleme özelliğine sahip ilk kablosuz kulak üstü kulaklık modelini tanıttı…

Kulaklık deri ve metal detaylarla bizleri karşılıyor. Roland’a bağlı markanın önceki modellerde olduğu gibi metal kulak kapakçıkları değiştirilebiliyor. Farklı renk ve desenlerde kulak kapakçıkları bulunuyor. Kulaklık ile etkileşime geçilmesi adına mobil uygulaması da var. Buradan altı ses ayarından birisini seçebilir ve buna ek olarak 10 farklı düzeyde gürültü engelleme ayarı yapabilirsiniz.

Uygulama ayrıca size önceden ayarlanmış seçeneklerden birini seçmeyi veya sıfırdan kendinizinkini oluşturabileceğiniz EQ’nun manuel kontrolünü sağlıyor. Kulaklık üzerinden bu ayarları yapmak isterseniz de Voice-In özelliği sunan kulaklık modeli, elinizle sol kulaklığın dışını kapattığınızda sesi geçici olarak düşürüyor. Buna ek olarak da isterseniz ANC’yi devre dışı bırakabiliyorsunuz.

En son Apple’ın ilk kulak üstü kulaklık modelinde gördüğümüz gibi M-200 modelinde de kulaklık yastıkları kolaylıkla çıkartılabiliyor ve temizlenebiliyor. 320 gram ağırlığında olan ve özel saklama çantasıyla gelen kulaklık, çantaya küçük bir kanca yardımıyla tutturulabiliyor ve rahatlıkla taşınabiliyor.

50 mm’lik ses sürücülerine sahip olan kulaklık, kapatıp/açma ve cihazlarla eşleştirmek için düğmeleri bulunuyor.

USB-C bağlantı noktasına sahip olan kulaklık, aktif gürültü engelleme özelliği etkinleştirildiği takdirde 20 saat kadar kullanılabiliyor. Kulaklık hızlı şarj özelliğine sahip ve 10 dakikalık şarj etme ile bir buçuk saatlik kullanım sunuyor.

Profesyoneller için geliştirilen M-100 modelinin geliştirilmiş ve ANC özelliğinin eklenmiş versiyonu olan M-200, 500 dolarlık bir fiyatlık etiketiyle karşımıza çıkıyor. Kablosuz formda tasarlanan bu kulaklığın kablolu versiyonu ise 350 dolara satılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir