Galatasaray’ın yıdızları yine gecelerde! Korumalardan ilginç yöntem

Sarı-kırmızılı takımın sezon başında yaptığı flaş transferlerden olan Juan Mata ile eşi Evelina Kamph, önceki gece Bebek Otel’de objektiflere takılmıştı. Birlikte yemek yemeye gelen Mata ve eşi, çıkışta basın mensuplarına görüntü vermemek için büyük çaba sarf etmişti.

KORUMALARIN MÜDAHALESİNE ANLAM VERİLEMEDİ

Korumalar tarafından önleri kapatılan Mata ve eşi, hızlı adımlarla VIP arabalarına binmişti. Bu sırada korumaların gazetecilere müdahalesine ise bir anlam verilememişti.

TAKIM ARKADAŞI DA GELDİ

Yaklaşık 30 dakika sonra mekana; Juan Mata’nın takım arkadaşı ve adı oyuncu Devrim Özkan ile anılan Lucas Torreira da gelmişti. Torreira, mekan önünde gazeteciler olduğu için araçtan 15 dakika boyunca inmek istememişti. Korumalarının görüntü alınmaması için etrafını sardığı Galatasaraylı oyuncu, koşar adımlarla mekana sıfır yanaştırdığı arabasından inmişti.

SABAH SAATLERİNE KADAR EĞLENCE

Sabah saatlerine kadar mekanda kalan 27 yaşındaki Lucas Torreira, geç saatlerde ayrılarak, evinin yolunu tutmuştu.

ULUS’TA GÖRÜNTÜLENDİLER

İspanyol futbolcu Juan Mata, önceki gece takım arkadaşları Sergio Oliviera ve Leo Dubois ile bu kez Ulus’ta bir mekan çıkışında objektiflere yansıdı.

“ÇEKEMEZSİNİZ”

Yıldız isimlerin korumalarının, görüntü alınmasın diye üzerlerindeki montlar ile VIP aracın kapısını gizlemeye çalışması dikkat çekti. Muhabirlerin çekim yapmasını istemeyen korumalar, “Siz kimsiniz? Çekemezsiniz” şeklinde söylemlerde bulundular.

Gecenin geç saatlerine kadar eğlenen sarı-kırmızılı oyuncular Mata, Dubois ve Oliviera, daha sonra korumalar eşliğinde araçlarına binerek mekandan ayrıldılar. Mata ve Oliviera’nın yanında eşleri Evelina Kamph ile Cristiana Goncalves Pereira da vardı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir