Erkek arkadaşını ezerek öldüren kadın, alkol bahanesine sığındı: Hiçbir şey hatırlamıyorum

Erkek arkadaşını ezerek öldüren kadın, alkol bahanesine sığındı: Hiçbir şey hatırlamıyorum
Erkek arkadaşını ezerek öldüren kadın, alkol bahanesine sığındı: Hiçbir şey hatırlamıyorum

Pamukkale ilçesi Zeytinköy Mahallesi’nde meydana gelen olayda; 4 yıldır birlikte yaşayan Dilek Kuşçu (34) ve Murat Avcı (41), Dilek Kuşçu idaresindeki 35 MRT 34 plakalı araç ile gece saatlerinde kaldıkları apart dairesine geldi. Daha sonra Dilek Kuşçu’nun çığlıkları üzerine, çevredeki vatandaşlar 112 Acil’i aradı. Bölgeye polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık ekiplerinin ilk müdahalede bulunduğu Avcı’nın olay yerinde hayatını kaybettiği öğrenildi.

“POLİSLER GELİNCE BAĞIRMAYA BAŞLADI”

Yaşananları evinin balkonundan cep telefonuyla kaydeden gördü tanığı, Kuşçu’nun olayın ardından aracından inmediğini, bir süre telefon görüşmesi yaptığını ve polis ekiplerini görünce aşağıya inip bağırmaya başladığını iddia etti. Kaydedilen görüntülerde, Kuşçu’nun birkaç kez erkek arkadaşının tekerin altında ezilen cansız bedeninin yanına gittiği, çığlıklar attığı, “Sen nasıl bu hale geldin Murat. Kalk Murat kalk, kalk ne olursun” diye feryat ettiği anlar ve gözaltına alınıp, ekip otosuna bindirildiği dakikalar yer aldı.

“ALKOLÜN ETKİSİYLE OLAYI HATIRLAMIYORUM”

Gözaltına alınan Kuşçu, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Adliye sevkinde kendisine yöneltilen soruları cevaplamazken, yüzünü kapatması dikkatlerden kaçmadı. 2,09 promil alkollü olduğu anlaşılan Kuşçu’nun emniyetteki ifadesinde ise alkolün etkisiyle olayı hatırlamadığını söylediği öğrenildi.

Erkek arkadaşını ezerek öldüren kadın, alkol bahanesine sığındı: Hiçbir şey hatırlamıyorumErkek arkadaşını ezerek öldüren kadın, alkol bahanesine sığındı: Hiçbir şey hatırlamıyorumErkek arkadaşını ezerek öldüren kadın, alkol bahanesine sığındı: Hiçbir şey hatırlamıyorumErkek arkadaşını ezerek öldüren kadın, alkol bahanesine sığındı: Hiçbir şey hatırlamıyorumErkek arkadaşını ezerek öldüren kadın, alkol bahanesine sığındı: Hiçbir şey hatırlamıyorumErkek arkadaşını ezerek öldüren kadın, alkol bahanesine sığındı: Hiçbir şey hatırlamıyorum

Erkek arkadaşını ezerek öldüren kadın, alkol bahanesine sığındı: Hiçbir şey hatırlamıyorumİhlas Haber Ajansı – Son Dakika Haberleri Pişkinliğin böylesi! Arabayla kafasının üstünden geçtiği erkek arkadaşının başında feryat etti

Pişkinliğin böylesi! Arabayla kafasının üstünden geçtiği erkek arkadaşının başında feryat etti

Yalancının mumu yatsıya kadar! 'Sevgilimi yanlışlıkla ezdim' dedi, gerçek kamerada ortaya çıktı

Yalancının mumu yatsıya kadar! “Sevgilimi yanlışlıkla ezdim” dedi, gerçek kamerada ortaya çıktı

/beğendim/alkışladım/beğenmedim/güldüm/üzüldüm/sinirlendim/şaşırdım

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*