0

Dynabook yeni dizüstü bilgisayarlarını duyurdu Dynabook iş ve eğitim odaklı üç yeni dizüstü bilgisayar modelini tanıttı. Cihazlar Intel’in 11. nesil…

13.3 inçlik bir ekrana sahip olan Tecra A30-J, 1.2 kg ağırlığında ve 14 saate kadar pil ömrü sunduğu belirtiliyor. Satellite Pro L50-J modeli 1.7 kg ağırlık ve 15 inç ekran ile karşımıza çıkarken, C40-G ise 1.5 kg ve 8 saate kadar pil ömrü sunuyor.

Kullanıcıların bakteri oluşumundan korunabilmeleri için Satellite Pro C40-G’nin boyalı yüzeylerinde özel bir antibakteriyel boya kullanıldı. USB Type-C bağlantı noktası şarj, bağlantı, görüntü ve veri transferi işlevleri sağlarken, tam boyutlu HDMI bağlantı noktası ve isteğe bağlı USB-C istasyonu daha fazla çevresel bağlantı seçeneği sunuyor. Bu seçeneklere ek olarak C40-G ve A30-J modelinde iki, L50-J modelinde ise üç adet USB 3.1 bağlantı noktası bulunuyor.

MicroSD kart yuvasının yanı sıra cihazlarda Gigabit LAN portu bulunuyor. Kablosuz ağ bağlanabilirliği için ise A30-J ve L50-J Wi-Fi 6 teknolojisini desteklerken C40-G ise Wi-Fi 802.11 AC teknolojisini destekliyor.

Satellite Pro L50-J, yüksek hızlı 1 TB PCIe SSD desteğiyle performans ve depolama kapasitesi açısından esneklik sunuyor. 2 Megapiksel çözünürlüğünde Webcam’in yer aldığı bilgisayarlarda, stereo hoparlörler bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir