0

BMW, CES 2021’de iDrive teknolojisi ile dikkat çekti Tüm hızıyla devam CES 2021, otomobil sektörüne ait dinamikleri de yakında takip ediyor. Akıllı teknolojileri…

Yeni nesil iDrive teknolojisini tanıtan BMW, son nesil iDrive‘ın analog ile dijital arasındaki boşluğu doldurduğunu ifade ediyor. BMW ayrıca bu teknolojinin, otomobildeki mevcut işlevlerin değişikliğini müjdelediğini de aktarıyor.

Yeni nesil teknoloji standartları ile dijital zeka kazanan yeni nesil BMW otomobiller, optimize edilmiş sensörler sayesinde artık sürücüden daha fazla bilgiye erişebiliyor. Alman üretici bu durumu, son nesil iDrive sistemine sahip araçların, tehlike uyarılarını algılayıp görüntüleyebilmesi ve bir varış noktasındaki park alanlarının kullanılabilirliği ile ilgili tahminleriyle örneklendiriyor.

BMW CES 2021‘de tanıttığı yeni nesil iDrive teknolojisini; “Yeni nesil BMW iDrive’ın, akıllıca bağlanmış bir aracın potansiyelini her zamankinden daha kapsamlı bir şekilde kullanmak ve böylece mobilite deneyimini daha güvenli, daha rahat, daha kullanışlı ve çeşitlilik açısından daha zengin hale getirmek üzere ayarlandı.” diye açıklıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir