Beşiktaşlı Rıdvan Yılmaz kararını verdi!

Almanya Birinci Ligi (Bundesliga) takımı Frankfurt ve İtalya Ligi (Serie A) grubu Torino’nun talip olduğu Rıdvan, Avrupa’ya açılmak için en gerçek vaktin geldiğine inanıyor.

Milliyet’in haberine nazaran, Eintracht Frankfurt ve Torino’dan transfer teklifleri alan 21 yaşındaki ulusal futbolcu mesleğini yurt dışında sürdürmek istiyor.

BEDELSİZ AYRILABİLİR

Avrupalı kulüplerin tekliflerini artırması yahut Beşiktaş’ın indirim yapması halinde transferin önünde mani kalmayacak. Aksi halde Rıdvan’ın Avrupa hayali bu dönem için sona erecek. Ulusal futbolcu mukavelesini uzatmaması halinde dönem sonunda Kartal’dan bedelsiz ayrılabilecek.

Avrupa’ya gitmek için ısrarlı olan Rıdvan, kulüplerin bonservis bedeli konusunda mutabakatını bekliyor. Ulusal kadrodan arkadaşları Çağlar Söyüncü, Merih Demiral, Zeki Çelik ve Ozan Kabak üzere Avrupa’ya açılmak isteyen Rıdvan en kısa müddet içinde görüşmelerin sonuçlanmasını hedefliyor.

Bu ortada gelişmeleri yakından takip eden Teknik Yönetici Valerien Ismael’in, Rıdvan Yılmaz’ı önümüzdeki dönemin takımında kesinlikle görmek istediği bildirildi. Fransız hocanın, Rıdvan’ı çok beğendiği ve ekipte tutulması için idareye bilgi sunduğu öğrenildi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*