0

Aynı anda kavisli ve düz olabilen LG OLED TV tanıtıldı CES 2021, LG’nin bükülebilir OLED TV modeli ile heyecanlı bir hal aldı. Yeni nesil paneli ve ses teknolojisi…

Güney Koreli teknoloji devi LG, CES 2021’e bomba gibi bir giriş yaptı ve  kullanıcı ihtiyacına göre kavisli ya da düz olabilen oyuncu odaklı 48 inç OLED TV’sini duyurdu. Yeni panel, tek tuşla ekranı kavisli ya da düz ekran yapmanıza olanak tanıyor.

Yeni LG OLED TV, tek tuşla düz ekrandan 1.000 mm yarıçapa kadar kavisli yapıya kavuşabiliyor. Yeni nesil ekran, 40 Hz ile 120 Hz arasında yenileme hızı sunuyor. Yapay zeka sayesinde panel otomatik olarak içeriği algılayabiliyor. Oyun oynadığınızda 120 Hz, film veya farklı içeriklerle uğraştığınızda daha düşü yenileme hızına geçiş yapıyor.

48 inç LG OLED TV, standart hoparlör yerine sesi ekran titreşimi ile ileten Sinematik Ses OLED (CSO) teknolojisi ile geliyor. Ekran 1000 nit parlaklık sunarken, HDMI 2.1 destekli girişlere ve Nvidia G-Sync ile AMD FreeSync teknolojilerini de destekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir